ראשי->אינטרנט->MSN

דיברנו כבר קצת על ה- …Messenger

ועל כך שכל גרסה של חלונות מגיעה עם תוכנת Messenger שמאפשרת לבצע שיחות קוליות ושיחות וידאו עם משתמשים אחרים.

איך מגיעים לזה? אפשר להתחבר ישירות למחשב אחר בעזרת כתובת ה – IPשלו ועוד דרך היא שבעזרת כתובת הדואר האלקטרוני של בעליו. מה היתרון של התוכנה הזו? יש אותה לכמעט כל אחד (חלונות 98 ומעלה) והיא אינה עולה. מה עוד ניתן לעשות? אפשר אפילו להשתלט על המחשב המרוחק ולעבוד עליו ישירות וכך לסייע לחברים, להדגים להם תוכנות ועוד.

אז לעבודה... מה באופנה- רוצים גירסה עדכנית?

לחץ על הורד כעת בדף הבית של Messenger כדי לקבל את הגירסה העדכנית ביותר שלMSN Messenger. כאשר תוצג בפניך בקשה לפתוח את הקובץ או לשמור אותו במחשב, לחץ על פתח. הורדת MSN Messenger תתבצע באופן אוטומטי.

  כעת נעבור על תהליך השימוש במסנג'ר, בהתאם למספרי התמונות שבמסך:

1.
2.
3.

1. לא להתבייש, אפשר להכנס... ייתכן שכבר קיים ברשותך חשבון שלNET Passport. אם אתה בעל חשבון דואר אלקטרוני שלHotmail אוMSN, כבר קיים ברשותך חשבון של NET Passport. אם ברצונך ליצור חשבון שלNET Passport', בחר באופציה הזו. השירות נוח לשימוש וניתן ללא תשלום. סליחה, בקשר לאנשי קשר, תהיו איתי בקשר…

2. להוספת חברים ובני משפחה לרשימת אנשי הקשר לחץ על הוספת איש קשר ובצע את ההוראות המופיעות על גבי המסך. באפשרותך להוסיף משתמש אם ידועה לך כתובת הדואר האלקטרוני שלו; אם לא ידועה לך הכתובת, ניתן לחפש את המשתמש לפי שם. עבור אנשי קשר שטרם השתמשו ב- Messenger, באפשרותך להעניק לשירות‎.NET Messenger הרשאה לשלוח הודעה בדואר אלקטרוני המתארת במדויק את הפעולות הדרושות להגדרת השירות.

3. שלח לי מכתב... החלפת הודעות מיידיות עם משתמשים המופיעים ברשימת אנשי הקשר ניתן לראות באופן מיידי כאשר החברים המופיעים ברשימת אנשי הקשר שלך נמצאים במצב מקוון. באפשרותך לשוחח, לשלוח הודעות טקסט ואף לצפות באנשי הקשר שלך באמצעות מצלמת אינטרנט. באופן זה, תוכל לבלות עם האנשים החביבים עליך גם כאשר הם רחוקים ממך.

4.
5.

 4. מה שלי זה מתאים שנה את שם התצוגה שלך בהתאם לשינויים במצב הרוח. בחר שם חדש עבור כל שיחה. בחר את התמונה או התצלום המתאימים ביותר לייצג את אישיותך. שנה את תמונתך בכל עת שתרצה. בחר תמונת רקע מרהיבה ושתף את התמונה עם אנשי הקשר שלך. השתמש ברקע שלMSN או צור רקע באמצעות תמונה משלך.

5. רוצה לשלוח קובץ? שליחת תמונות וקבצים ניתנת לביצוע באמצעות פעולה קלה של גרור-ושחרר. לחץ על שלח קבצים, בחר את התמונה או הקובץ שברצונך לשלוח ולאחר מכן לחץ על פתח. בעת קבלת תמונה בתוך הודעה מיידית, תוצג בפניך תצוגה מקדימה בגודל תמונה ממוזערת של התמונה שנשלחה בחלון השיחה. לאחר מכן, אם ברצונך להוריד את התמונה בגודל מלא, לחץ על לקבל.

6.

 6. תגידו ,יש אולי איזה משחק נחמד? שתף פעולה, שחק במשחקים והתנסה בפעילויות ומשחקים חדשים ישירות מתוךMSN Messenger. אתר ההפעלה מספק תכונות אינטראקטיביות מלהיבות שניתן לשתף עם בני משפחה וחברים. שחקו ביחד במשחקים, שתפו תמונות והחליפו קבצים בנוחות. בנוסף, אתר ההפעלה מתעדכן בכל פעם שפעילויות חדשות ומשחקים חדשים הופכים לזמינים.

7.

7. מי צריך מקלדת? צפה בחבריך והאזן לדבריהם באמצעות מצלמת אינטרנט והודעות קוליות. שיתוף חוויות באמצעות מצלמת האינטרנט שלח וידאו בשידור חי. צפה בווידאו שנשלח ממצלמת אינטרנט של חבר, גם אם אין לך מצלמה כזו. באמצעות שיחות קוליות, באפשרותך לקיים תקשורת על-ידי דיבור באופן ישיר עם משתמש אחר באמצעות המיקרופון והרמקולים הקיימים במחשב שלך.

.שלום, אורח
מהו האינטרנט
כיצד מתחברים?
יצירת חיגן
מהו דפדפן?
כתובת אינטרנט
חיפוש באינטרנט
הורדות באינטרנט
שאלות לתרגול
מהו דוא"ל?
פתיחת דוא"ל
שיחות ברשת
קניה באינטרנט
שאלות לתרגול
תוכנות חינם
MSN
ICQ
התקנת ADSL
מודם כבלים
כל הזכויות שמורות למערכות מידע אית“ן©