ראשי->אינטרנט->ICQ

קצת על ה- ICQ

מה זה ? עוד תוכנה שמאפשרת ליצור שיחות וירטואליות. איך התוכנה פועלת? זוהי תוכנת חינם הפועלת ברקע ומודיעה לך כאשר מישהו מחבריך רוצה לדבר אתך דרך מספר ה-ICQ האישי שלך. מה עוד אפשר לעשות? תוכל להחזיק רשימה של חברים מהעולם ולקרוא להם כמו בשיחת טלפון. עוד משהו? ICQ מאפשרת לתקשר במהירות ובקלות. עם שירות ICQ אפשר לשוחח בצ'אט, לשלוח ולקבל הודעות, קבצים וכתובות אינטרנט, לשחק משחקים ועוד אך לא להעביר וידאו) וכו'.      

התקנת והגדרת תוכנת ICQ  הורדת התוכנה:

 גש לכתובת:  http://www.icq.com/downloadוהמשך משם ל שימו לב להוראות. משתמשים חדשים יבחרו את האופציה המלאה כולל  ה- DLL משתמשים ותיקים רק יעדכנו.

התקנה

אם יש לך מספיק מקום התקן את ה-  ICQ בברירת המחדל שלו.  שהיא - c\:program files\icq בכונן C. אם הכונן צפוף, התקן בכונן אחר. לא צפויה בעיה עם התקנה בכונן אחר. תמיד רצוי לזכור היכן התקנת, למרות שחיפוש תמיד פותר בעיות שכאלו. ההתקנה עצמה עיקרה הוא מילוי פרטים. ניתן למלא הכל או לא למלא כלום. בכל אופן, לא צריך להגזים במסירת אינפורמציה במדיה הזו. כמובן, שתמיד ניתן לשנות את הפרטים.  חשוב מאוד - לזכור את הססמא. לאחר ההתקנה.  

לאחר שהורדתם את התכנה, כנסו לתקיה בה היא נשמרה ולחצו על הסמל הבא:

לאחר הורדת קובץ ההתקנה, ושמירתו במחשב, יש ללחוץ עליו לחיצה כפולה להפעלתו בשני המסכים הראשונים יש ללחוץ על לחצן Next. המחשב יבצע מספר פעולות התקנה,ולאחר מכן ינסה לטעון את נתוני שרת ה-ICQ ותופיע על המסך ההודעה הבאה:

 אם לא הפעלתם עדיין את ההתקשרות שלכם, תקבלו את ההודעה הבאה

לחצו על לחצן Connect Now  בצעו התקשרות, והמתינו ליצירת הקשר עם שרת ה – ICQ

לאחר יצירת הקשר, תקבלו את החלון הבא:

במידה וקיבלתם את החלון הבא עליכם ללחוץ על לחצן  Connection Settings לאחר הלחיצה על הלחצן, יפתח בפניכם החלון הבא. יש למלא את כל הסעיפים המסומנים באיור בעיגול אדום ורקע צהוב וללחוץ על לחצן Next

  זהו, התחברתם לשרת ה – ICQ שלכם, יופיע כפי המתואר באיור הבא. וכל שנותר הוא ללחוץ על לחצן Next מספר ה - ICQ ולהגדיר את התוכנה לפי המאפיינים הרצויים לכם. לאחר ההגדרות בחלון שנפתח בפניכם לחצו על לחצן Start

  לאחר שלחצתם על לחצן Start יפתח בפניכם חלון התוכנה.! And lets Find Friends

  כעת נפעיל את התכנה: לך ל - Advanced Feature ובחר שם MENU

ושם תבחר Switch to advance mode

.שלום, אורח
מהו האינטרנט
כיצד מתחברים?
יצירת חיגן
מהו דפדפן?
כתובת אינטרנט
חיפוש באינטרנט
הורדות באינטרנט
שאלות לתרגול
מהו דוא"ל?
פתיחת דוא"ל
שיחות ברשת
קניה באינטרנט
שאלות לתרגול
תוכנות חינם
MSN
ICQ
התקנת ADSL
מודם כבלים
כל הזכויות שמורות למערכות מידע אית“ן©